Tasuta saatmine

Worldwide shipping

Parima kvaliteediga

Kingitused

Toetust 24/7

100% Moneyback

Tagasi Vahetada

Antiik-Jade Buddha Lauatelefoni Telefon, koos FSK ja DTMF Helistaja ID, Hands-free, Sinise Taustavalgustusega, Vintage, Telefoni -, 3 Värvi

Antiik-Jade Buddha Lauatelefoni Telefon, koos FSK ja DTMF Helistaja ID, Hands-free, Sinise Taustavalgustusega, Vintage, Telefoni -, 3 Värvi

Arvuti-Ja Büroo

    €48.70 €64.93
    • (0)

SKU: w463

Märksõnad: kodus telefon, sissenõutavaks muutunud vintage telefon, jeesus telefon, peakomplekti yealink, helistaja id ja telefoni, telefon vintag, juhtmeta telefon, maa liin telefon, dect telefon, mt8870.

Spetsifikatsioon:

  • Mudeli Number: Lauatelefoni Telefon
  • Kõnepost: No
  • Traat Tüüp: juhtmega
  • toote numbri: LG0394
  • Brändi Nimi: ZJMZYM
  • Tüüp: Telefonid

Konfiguratsioon: käepide x1, vastuvõtva x1, telefoniliin x1 on helistaja ID, ei ole vaja paigaldada aku, seal on fikseeritud hoidiku kruvi sees Koos käed-vabad " ja sinise ekraani funktsioon, helistaja ID funktsioon; ◆ Metal bracket ◆ Silikoon nuppu ◆ Peen värvi kasti pakend Konfiguratsioon: ◆ Nr väline toiteplokk, puudub aku, LCD ekraan, töötab otseselt praeguse telefoni liin ◆ Helistaja ID ◆ lõppeb arvu ja kontrollige aeg ◆ Sissetuleva kõne number search, quick search, helista ja ◆ Elektroonilise laua kalender, kuupäev, kell ja nädal ekraan. ◆ One-touch kordusvalimine peamine funktsioon: 1. FSK ja DTMF helistaja ID display, automaatne tuvastamine. 2. Dial number, et kontrollida arv/aeg. 3. Sissetuleva kõne number otsing, kiire otsingu ja helista. 4. Kohaliku piirkonna kood filtreerimine, ala-koodi pikkus on 5 kohaline. 5. Üks grupp automaatne IP, mälu pikkus iga rühma (sh kuivatatud IP juurdepääsu number) on 32-bitine. 6. Pre-ketas ja vigade parandus, pikkus pre-dial on 32 bitti. 7. Lisada oma numbrite kood ja väljamineva koodi automaatselt peatada. 8. Elektroonilise laua kalender, kuupäev, kell ja nädal ekraan.

Pakett sisaldab: 1 tükk telefon toote täiendatakse pidevalt, välimus ja värvus võivad olla muudetud, siis palun ära pahanda.Ja võtta arvesse enne tellimuse kui teil on taotluse värvi või välimus.

Võite ka nagu