Tasuta saatmine

Worldwide shipping

Parima kvaliteediga

Kingitused

Toetust 24/7

100% Moneyback

Tagasi Vahetada

UYUE Eelsoojendama Statione + Tarvikud 9.6 inch 220V/110V Eelkuumutusega Digitaalse Platvormi pliidilt Telefoni LCD Ekraan Eraldaja

UYUE Eelsoojendama Statione + Tarvikud 9.6 inch 220V/110V Eelkuumutusega Digitaalse Platvormi pliidilt Telefoni LCD Ekraan Eraldaja

Hand & Power Vahend Tarvikud

    €29.41 €37.70
    • (0)

SKU: w1150

Märksõnad: soojuse plaat telefon remont, 110v elektriline soojendus, lsd eraldaja, soojuse mobiil remont, soojuse lcd, soojuse matt telefon, telefon platvorm, soojuse telefoni ekraan, remondi-eraldaja, 948q.

Spetsifikatsioon:

  • DIY Tarvikud: ELEKTRILINE
  • Väljund Temperatuur: 50-200 ' C
  • Väljundvõimsus: 180W
  • eraldaja: eraldaja telefonid
  • Mudeli Number: 948S
  • ekraani eraldaja masin: eelsoojendama ümbertegemine jaam

Eelsoojendama Statione + Tarvikud 9.6 inch 220V 400W Eelkuumutusega Digitaalse Platvormi pliidilt Telefoni LCD Ekraan Eraldaja Masin

Soojuse ala 200*140MM

Umbes 9,5 tolline Võimsus:400W Temperatuuri reguleerida vahemikus:50-200 aste 1 -, kütte-üksused paigutatakse töö platvorm, countertops peaks olema sujuv, tuleb materjal kuumakindel. 2, loomulikult oma töö, juhatuse ja ümber väga kuum, olge valvel vastu põletada, põletada! 3, soojendusega objekti ohutuse, kõrge temperatuur võib kahjustada küttekeha. 4, kasutamise keelustamise pliidilt läheduses kergesti süttivaid ja põlev materjal. 5, liigutada või puudutada masin, pea meeles, et lülitage tuleb soojendusega plaat on täiesti jahtunud toatemperatuurini. 6, masin on kõrge-temperatuur elektripliit, pea meeles, et lõigata võimu kui mitte masina kasutamist, et vältida ohtlikke olukordi ja õnnetusi. 7, selleks et pikendada eluiga kütte-element ja masin on keelatud kõrge temperatuuri (200 °c eespool) pidev pikaajaline kasutamine masin, normaalsetes tingimustes, masin ei tohiks olla rohkem kui kaheksa tundi pidevat tööaega.Pakett Sisaldab : 1 x UYUE 946S LCD Eraldaja masin 110V/220V 1 x Tarvikud Soe nõuanded :

1. Imporditollimaksude/VAT: Palun kontrollige oma riigi tolliasutus, et teha kindlaks, millised need täiendavad kulud, mis tehakse enne pakkumise osta.

2. Impordi tollimaksud, KÄIBEMAKS, Maksud ja kulud, mis ei kuulu toote hind või postikulud.Need tasud on ostja vastutusel.

3. Nii et kui saada kullerpostiteenuse Palun lahkesti nõu anda, et Kui palju kuulutada väärtus, mis näitab, et Tolli?Ja kui sa ei ole kindel , palun võtke meiega ühendust .Meil on hea meel teid aidata !

Võite ka nagu